Bílý jeřáb - Úvod http://bily-jerab.cz/cs/component/content/?view=featured Thu, 13 Dec 2018 02:43:45 +0000 Joomla! - Open Source Content Management cs-cz Dovolená http://bily-jerab.cz/cs/19-zpravy/130-dovolena http://bily-jerab.cz/cs/19-zpravy/130-dovolena

Milí přátelé.

Nebyli bychom to my, kdybychom neusoudili, že dovolená bude dobrá k úklidu, když už jsme v úklidu, nebyla by na škodu menší přestavba a když už jsme u toho, bude nejlepší radikální změna konceptu.

Pokud jste pravidelnými hosty, víte, že změny v Jeřábovi plánujeme již dlouho a příliš vás to nepřekvapí. Díky mnoha okolnostem se však daly všechny události do pohybu naráz, takže rychlostí změn jsme trochu překvapeni i my sami.

V současné době probíhají změny interiéru a během léta se můžete těšit na zbrusu nový koncept, který ale ustupuje od čajové ortodoxnosti, na jakou jste u nás zvyklí. Více zatím nechceme prozrazovat, ale mlsné jazýčky se mají na co těšit...

Pokud jste zarytí milovníci čaje a právě jste znervózněli, nezoufejte! Tento krok nám umožní věnovat se mnohem více čajovému klubu a dalším aktivitám, na které ve "starém" jeřábím shonu nebyl čas a podmínky, takže pro milovníky čaje bez kompromisu se rýsuje zářná budoucnost.

Rozhodli jsme se také využít prázdninový čas a po cca 17 letech si odpočinout a načerpat nové síly, takže nevylučujeme i nějakou menší výpravu do Asie.

Případné novinky hledejte na našem facebooku.

Těšíme se na vás!

]]>
milan.drimal@bily-jerab.cz (Milan) Hlavní Zprávy Thu, 01 Jun 2017 07:54:04 +0000